Pasowanie na Przedszkolaka - Szkoła Podstawowa

przedszkolaki uczestniczący w pasowaniu

Dnia 12 października 2023 odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci z najmłodszej grupy „Pszczółki”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz w zastępstwie Pani Dyrektor Elżbiety Smorczewskiej, Pani Pedagog Joanna Fudali. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości przez nauczyciela. Następnie maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed tak dużą publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. „Pszczółki” pięknie recytowały, śpiewały oraz tańczyły. Punktem kulminacyjnym było pasowanie, poprzez symboliczne położenie kredki przez panią Pedagog na ramieniu każdego dziecka.Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy, książki oraz drobne upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały z rodzicami i nauczycielami do pamiątkowego zdjęcia.