Doradztwo Zawodowe - rekrutacja do szkół ponadpodstawowych - Szkoła Podstawowa

Drodzy uczniowie i rodzice

Znajdziecie tutaj ważne dla Was informacje, które pomogą w rekrutacji do szkoły średniej:

• linki z terminami rekrutacji, zasady rekrutacji oraz filmik jak wypełnić podanie do szkoły (pamiętajcie, że będziecie mieli możliwość wypełnienia podania w szkole).
  • rodzic/ opiekun prawny zobowiązany jest do podpisania „oświadczenia woli” po wstępnym przyjęciu dziecka do szkoły, dlatego ważne jest by nie planować urlopu w terminie 16-22.07.2024r.
  • wszyscy uczniowie przyjęci do szkoły branżowej i technikum otrzymają skierowanie i będą zobowiązani zgłosić się w tym czasie do dowolnego lekarza medycyny pracy, by uzyskać zaświadczenie o przydatności dziecka do nauki zawodu. Zaświadczenie to należy dostarczyć do szkoły.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną poprzez dziennik elektroniczny, bądź osobiście.

Wypełnianie podania do szkoły ponadpodstawowej:

Terminy rekrutacji: