DBAMY O RELACJE! - Szkoła Podstawowa

    • Kontrast
    • Czcionka

Witam w szkole podstawowej. Telefon do nas: 76 831 76 37, nasz adres email: szkola@przedmoscie.edu.pl

W dniach 25-29.10.2021r. w naszej szkole odbywały się dni pod hasłem „Dbamy o relacje”. Był to tydzień zorganizowany przez Samorząd Uczniowski w ramach projektu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”. W ciągu całego tygodnia uczniowie mieli okazję do tworzenia modeli origami- dzięki naszemu uczniowi Markowi, który od lat fascynuje się tą dziedziną. Był też dzień przytulanek, kiedy uczniowie mogli pochwalić się swoimi ulubionymi maskotkami, jak również dzień wspólnych tańców. Tydzień zakończyliśmy warsztatami dla uczniów klasy VII,VIIIa i VIIIb. Warsztaty z zakresu higieny cyfrowej poprowadził dr Maciej Dębski –  socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki, Prezes Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG, z którą to fundacją współpracujemy w ramach projektu ” Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”.

Pozostałe projekty i pogrogramy w których szkoła bierze udział

Logo kampanii 5 porcji warzyw, owoców lub soku.
Kampania 5 porcji warzyw, owoców lub soku
Logo akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA.
Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia
Logo programu - Akademia Bezpiecznego Puchatka.
Akcja - Akademia Bezpiecznego Puchatka
Logo akcji - Młodzi głosują.
Młodzi głosują - Centrum Edukacji Obywatelskiej
Logo akcji - Młodzi głosują.
Szkoła pamieta - ogólnopolska akcja MEN
Logo akcji - Młodzi głosują.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Back to top