Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku! - Szkoła Podstawowa

• Aktualności
  • Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku!

Po miesiącach wytężonej pracy, 24 czerwca 2022 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 08.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przedmościu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Apel rozpoczął polonez w wykonaniu klasy 8a i 8b. Następnie nasza pani Dyrektor Elżbieta Smorczewska podziękowała nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom za cały rok pracy oraz nagrodziła uczniów, którzy w minionym roku wyróżnili się pod względem nauki, zachowania, a także zdobyli wiele nagród w konkursach. Najwyższą średnią ocen otrzymali: 🏆5,6 – Natalia Batycka klasa V🏆5,5 oraz 100% frekwencji – Szymon Pilarski klasa VI🏆5,46 – Hanna Pinkowska klasa IV🏆5,38 – Natan Śnioszek klasa VIIIaNagrodzone zostały także: czytelnictwo, praca na rzecz szkoły i środowiska oraz wolontariat.Część oficjalną uroczystości zakończył taniec ze wstążkami klasy III oraz życzenia pani Dyrektor dla wszystkich uczniów. Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, aby odebrać świadectwa oraz we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Fotorelacja na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Jana-Paw%C5%82a-II-w-Przedmo%C5%9Bciu-112280068047496/