DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA I GOTOWANIA - Szkoła Podstawowa

    • Kontrast
    • Czcionka

Witam w szkole podstawowej. Telefon do nas: 76 831 76 37, nasz adres email: szkola@przedmoscie.edu.pl

8 listopada w naszej szkole odbyła się akcja profilaktyczna poświęcona zdrowemu odżywianiu „Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania”. Tegoroczna akcja przeprowadzona została wśród wszystkich uczniów naszej szkoły. Najmłodsi przygotowywali i prezentowali swoje zdrowe drugie śniadania, wypełniali karty pracy, kolorowanki, natomiast starsi uczniowie rozwiązywali łamigłówki, krzyżówki, zadania za pomocą kodów QR, wykreślanki poświęcone tematyce zdrowego odżywiania. Akcja miała na celu uświadamianie uczniom, jak ważne jest zdrowe odżywianie i jak można w łatwy sposób wprowadzać jego elementy do codziennych aktywności.

Pozostałe projekty i pogrogramy w których szkoła bierze udział

Logo kampanii 5 porcji warzyw, owoców lub soku.
Kampania 5 porcji warzyw, owoców lub soku
Logo akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA.
Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia
Logo programu - Akademia Bezpiecznego Puchatka.
Akcja - Akademia Bezpiecznego Puchatka
Logo akcji - Młodzi głosują.
Młodzi głosują - Centrum Edukacji Obywatelskiej
Logo akcji - Młodzi głosują.
Szkoła pamieta - ogólnopolska akcja MEN
Logo akcji - Młodzi głosują.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Back to top