Festyn z okazji Dnia Dziecka - Szkoła Podstawowa

zwycieżczyni festynu rodzinnego

1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka w formie festynu, który odbył się na terenie wokół szkoły. To już IV edycja tego przedsięwzięcia w nieco zmienionej formule- bez rywalizacji rodzin, w formie piknikowej i zabawowej. Nie zabrakło dziadków, rodziców oraz innych członków rodzin, serdecznie dziękujemy za obecność.

Na najmłodszych i tych starszych czekało mnóstwo atrakcji: dmuchaniec, strefa malucha, wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, skręcanie balonów, bańki mydlane, fotobudka, loteria fantowa, szachy podwórkowe i wiele innych. Imprezie towarzyszyła oprawa muzyczna oraz przepiękna pogoda, która sprawiła, że chciało się być na świeżym powietrzu.

Dzieci z klas I-VIII rywalizowały w indywidualnych konkurencjach sportowych, zręcznościowych, quizach i krzyżówkach. Dla najlepszych w dwóch kategoriach wiekowych: I-III oraz IV-VIII czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym vouchery na jednorazowe zajęcia Pole Dance w Studiu Tańca ANIMA DANZA w Głogowie oraz na jednorazowe zajęcia o wartości 70zł w Kloclegowni w Głogowie. Serdecznie dziękujemy za ufundowanie voucherów dla naszych uczniów.

Zwycięzcy w kategorii wiekowej klas I-III:
I miejsce- Nadia Śnioszek
II miejsce- Alex Krawczyk
III miejsce- Amelia Skałecka

Zwycięzcy w kategorii wiekowej IV-VIII:
I miejsce- Natalia Batycka
II miejsce- Szymon Pilarski
III miejsce- Jakub Ostaszewski

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dla każdego dziecka przygotowano wodę, słodkie przekąski, lody oraz kiełbaski. Dzieci na zakończenie otrzymały balony.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz obsłudze szkoły, którzy zaangażowali się w organizację festynu.
Dziękujemy Gminie Głogów, dzięki której mogliśmy zakupić tak wiele atrakcji i gadżetów oraz przygotować poczęstunek dla każdego dziecka.
Dziękujemy Paniom Monice Ławniczak i Alicji Jaworskiej z Rady Rodziców za popcorn i watę cukrową oraz obsługę tych stanowisk