Festyn z okazji Dnia Dziecka - Szkoła Podstawowa

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszej szkoły wraz z rodzicami i opiekunami na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca w godzinach 9:30-13:00 na terenie wokół szkoły.
Przygotowaliśmy szereg atrakcji i upominków dla dzieci, m.in. loterię fantową, dmuchaniec, szachy podwórkowe, skręcanie balonów, malowanie twarzy, fotobudkę.

W tym roku odchodzimy od rywalizacji rodzin. Będą konkurencje indywidualne dla chętnych dzieci. Rodziców zapraszamy z kocami, koszami piknikowymi do kibicowania swoim pociechom oraz korzystania z przygotowanych atrakcji.

Dzieci będą zmagać się w indywidualnych konkurencjach sportowych. Dodatkowy punkt w indywidualnych zmaganiach uczniów można zdobyć za kreatywne nakrycie głowy (kolorowe, pomysłowe, ciekawe, śmieszne). Dla najlepszych w kategoriach wiekowych I-III oraz IV-VIII przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym vouchery na jednorazowe wejście na zajęcia Pole Dance lub Aerial Hoop do Studia Pole Dance ANIMA DANZA w Głogowie i jednorazowe wejście na zajęcia do KLOCLEGOWNI w Głogowie.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne, Rada Rodziców naszej szkoły zaprasza na popcorn oraz watę cukrową.
Dla każdego uczestnika przewidziany jest poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!