Koncert dla Mamy i Taty " Rodzice, bukiet miłości dla Was" - Szkoła Podstawowa

    • Kontrast
    • Czcionka

Witam w szkole podstawowej. Telefon do nas: 76 831 76 37, nasz adres email: szkola@przedmoscie.edu.pl

koncert dla mamy i taty
W ubiegły piątek 7 czerwca  na scenie Centrum Biblioteczno- Kulturalnego w Przedmościu odbył się niezwykły koncert zatytułowany „Rodzice, bukiet miłości dla Was”. Był to wyjątkowy wieczór, pełen radości, wzruszeń i wspaniałych występów uczniów naszej szkoły i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Program koncertu obfitował w różnorodne występy, które wprowadzały nas w wyjątkowy nastrój – od radosnych i skocznych melodii, po wzruszające ballady. Nasi utalentowani uczniowie, w uroczych, kolorowych strojach, prezentowali się wspaniale, a ich występy pełne były energii i pasji. Każdy utwór był jak osobisty list skierowany do rodziców, wyrażający wdzięczność i miłość.
Podczas koncertu mogliśmy podziwiać solowe występy, podczas których uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne. Równie emocjonujące były występy zespołów klasowych, gdzie uczniowie pokazali swoje talenty w układach choreograficznych. W oczach wielu rodziców pojawiły się łzy wzruszenia, gdy oglądali swoje pociechy śpiewające z takim zaangażowaniem i miłością.
Koncert „Rodzice, bukiet miłości dla Was” był nie tylko artystycznym wydarzeniem, ale także pięknym sposobem na wyrażenie wdzięczności dla rodziców za ich codzienny trud i poświęcenie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu, a przede wszystkim naszym wspaniałym uczniom, którzy pokazali, jak wiele talentu i miłości kryje się w ich sercach.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu, aby jeszcze raz przeżyć te wyjątkowe chwile.

Pozostałe projekty i pogrogramy w których szkoła bierze udział

Logo kampanii 5 porcji warzyw, owoców lub soku.
Kampania 5 porcji warzyw, owoców lub soku
Logo akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA.
Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia
Logo programu - Akademia Bezpiecznego Puchatka.
Akcja - Akademia Bezpiecznego Puchatka
Logo akcji - Młodzi głosują.
Młodzi głosują - Centrum Edukacji Obywatelskiej
Logo akcji - Młodzi głosują.
Szkoła pamieta - ogólnopolska akcja MEN
Logo akcji - Młodzi głosują.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Back to top