Międzynarodowy Dzień Pizzy - Szkoła Podstawowa

dzieci przygotowywujące pizze
Za nami jeden z „najpyszniejszych” dni w roku. Już od samego rana czuć było rozchodzący się zapach pieczonego ciasta, polanego pomidorowym sosem a na nim ulubione dodatki…Jaki to dzień? MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY
Pizza to najpopularniejszy smakołyk nie tylko dorosłych, ale i dzieci.
Na uczniów tego dnia czekała niespodzianka. Gościem w naszej szkole był p.Grzegorz, który jest specjalistą w wyrabianiu włoskiego, cienkiego ciasta z idealnymi rantami. Na wstępie przeprowadził krótki instruktaż, odpowiedział na wszystkie nurtujące nas pytania oraz zdradził sekret idealnej pizzy, dzięki temu, każdy mógł skomponować pasujący do swojego podniebienia włoski smakołyk.
Mamy nadzieję, że udało nam się tego dnia zaspokoić brzuchy pizzowych łasuchów!!!