MISTRZOSTWA SZKOŁY W TABLICZCE MNOŻENIA - Szkoła Podstawowa

29.10.2021 rok (piątek) godz. 9.00 – 10.45 odbędą się w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia. Celem konkursu jest popularyzacja i utrwalenie tabliczki mnożenia oraz wyłonienie najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przedmościu w zakresie tego ważnego, kluczowego elementu nauczania matematyki.

W Mistrzostwach Szkoły w Tabliczce Mnożenia wezmą udział uczniowie klas IV – VIII, którzy zostaną wyłonieni w eliminacjach klasowych.
Konkurs i wcześniejsze eliminacje klasowe odbędą się w pracowni komputerowej przy użyciu programu Hexelon – Tabliczka Mnożenia 4.0.

W wyniku eliminacji zostanie wyłonionych 30 uczestników – po 5 uczniów z każdej klasy.

Podczas Mistrzostw Szkoły w Tabliczce Mnożenia każdy uczestnik będzie wykonywał w w/w programie 4 podstawowe działania matematyczne: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Na każde działanie będzie przeznaczony czas 10 minut (30 pytań). Uczestnicy konkursu zostaną sklasyfikowani i nagrodzeni w kategorii generalnej i w kategorii poszczególnych klas.

Gorąco zachęcamy do pobrania programuhttps://www.hexelon.com/tabliczka-mnozenia i systematycznego przygotowywania się do konkursu