Pierwszy dzień wiosny z poszukiwaniem przygód! - Szkoła Podstawowa

Słoneczne dni towarzyszą nam już od jakiegoś czasu, ale oficjalne rozpoczęcie wiosny nastąpiło w poniedziałek 21.03. Tego dnia klasy IV- VIII wybrały sie do kina CINEMA 3D w Głogowie na poszukiwanie przygód. Klasy młodsze wyruszyły w podróż z Mikołajkiem, który wierzy, że odnalezienie  skarbu i bogactwa pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę. Klasy starsze natomiast podążyły śladami fortuny Ferdynanda Magellana, gdzie w grę wchodził skarb  o wartości 5 miliardów dolarów i nie tylko skarb….
Wrażeń zatem nie zabrakło, humory dopisywały, a czy skarby zostały odnalezione? Bez wątpienia: wspólne spędzenie dnia, wzmocnienie relacji koleżeńskich, ciekawe rozmowy, szalone wygłupy, pyszne lody w miłym towarzystwie…i wiele innych skarbów, które odkryliśmy tego dnia. Oby ta wiosna była piękna, słoneczna i przyniosła pokój na całym świecie!