Podziękowania za współpracę oraz życzenia na czas wakacji. - Szkoła Podstawowa

Składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę w realizacji przez szkołę procesu nauczania i wychowania naszych uczniów. Dziękuję Rodzicom i Radzie Rodziców za bardzo dobrą współpracę i zaangażowanie.

Przed nami długo oczekiwane wakacje. Życzę, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Życzę, aby czas wakacji upłynął spokojnie, by wszyscy mogli zrealizować swoje plany i… po prostu odpocząć. Życzę, aby wolny czas spędzić tak, by zmęczyć się beztroską dnia codziennego i zatęsknić do książek, zeszytów i porannego wstawania. Życzę wszystkim nauczycielom, rodzicom,  pracownikom i uczniom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń, by w czasie wolnym od pracy i obowiązków towarzyszyły zawsze słoneczne i piękne dni.

Życzę szczęśliwego powrotu do szkoły!

Z wakacyjnym pozdrowieniem.

Elżbieta Smorczewska