Popołudnie z książką - Szkoła Podstawowa

W czwartek 2 lut

W czwartek 2 lutego w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Popołudnie z Książką”. Tym razem nasze popołudnie wypełniły dwie lektury: „Opowieść wigilijna” Charlesa Dickensa oraz ,” „Mały Książę” autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, Był to wyjątkowy czas, bowiem  spędzony bardzo kreatywnie.

Asystowały nam kredki, flamastry, nożyczki, kartki, kleje, ołówki i wiele innych akcesoriów. Wszystko osładzaliśmy sobie smacznym poczęstunkiem .

Trudno wymienić wszystkie  działania, których podjęli się nasi uczniowie, aby stworzyć wyjątkowe prace. Wykazali się przy tym zaangażowaniem, pomysłowością i bardzo dobrą znajomością lektur.