Program profilaktyki uzależnień " Antymina" - Szkoła Podstawowa

program uzależnień

28.05.2024r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Przedmościu realizowany był program profilaktyki uzależnień „Antymina” autorstwa Mirosława Kolczyka „Kolah”. Program skierowany był do uczniów klas 6-8.
Kolah sam szukający kiedyś pomocy, dziś jest drogowskazem dla innych. Podczas artystyczno-edukacyjnego występu śpiewał i mówił uczniom jak nie wejść „na minę”, czyli co zrobić, by omijać nałogi. Ciekawa tematyka i atrakcyjna forma sprawiły, że program wpisał się w oczekiwania i potrzeby młodych ludzi.
Program „Antymina” sfinansowany ze środków  Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Wójcie Gminy Głogów został bardzo dobrze przyjęty przez młodzież i nauczycieli.,
Dziękujemy panu Mirkowi za odpowiedź na indywidualne prośby, jak się okazuje wspaniałych kolegów „dobrych ziomali” i zaśpiewał  specjalnie dla kontuzjowanego Dominika i chłopców z 6 klasy.
Spotkanie z Kolah pozostanie na długo w naszej pamięci.