Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu logopedyczno- recytatorskiego " W świecie wierszy Polskich Poetów" - Szkoła Podstawowa

• Aktualności
  • Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu logopedyczno- recytatorskiego ” W świecie wierszy Polskich Poetów”
uczennia która wygrała konkurs

Z przyjemnością informujemy, że międzyszkolny konkurs logopedyczno – recytatorski zorganizowany przez naszą szkołę we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie „W świecie wierszy polskich poetów” został rozstrzygnięty!
Uroczyste wręczenie atrakcyjnych nagród odbyło się 14 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie. Bardzo dziękujemy wszystkim utalentowanym uczniom za udział w konkursie. Nagrania uczestników były przepiękne i na bardzo wysokim poziomie. Komisja konkursowa miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Po burzliwej naradzie postanowiono przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

W kategorii Klas 2 – 3:

Alicja Szymajda – SP3
Zofia Kukła – SP 8
Iga Maczan – SP 8

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów 🙂
Składamy jednocześnie serdeczne i gorące podziękowania dla Pani Małgorzaty Szczech – Kwaśnik (firma M – Football), Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Przedmościu oraz Rady rodziców przy Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie za ufundowanie atrakcyjnych nagród w konkursie. Dziękujemy za życzliwość, ofiarność oraz wspieranie rozwoju młodych talentów!

Organizatorzy konkursu:
– Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu: Joanna Harendarz, Lilianna Oling, Aurelia Borowiak
– Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie: Aleksandra Laska – Cwynar