Sukcesy naszych uczniów na konkursie PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ w Serbach - Szkoła Podstawowa

27 listopada niedzielne popołudnie nasi uczniowie wraz z rodzicami spędzili na konkursie piosenki patriotycznej „Tu wszędzie jest moja ojczyzna” organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Serbach.
Emocje, które towarzyszyły występom były ogromne, jednak wszyscy zaprezentowali się wspaniale i zostali laureatami.
W kategorii klas 1-3 zespół w składzie: Nadia Śnioszek, Magdalena Szumielewicz, Dawid Kozłowski i Alex Krawczyk, który wykonał piosenkę „Serce w plecaku” zajął I miejsce.
W tej samej kategorii jako solistki wystąpiły Lena Kosmala z piosenką „W mojej ojczyźnie” i Amelka Skałecka w piosence „Przybyli ułani” i zajęły ex aequo III miejsce.
W kategorii klas 4-6 nasz zespół w składzie: Natalia Batycka, Maja Kuchnicka oraz Hania Rembowska z piosenką „Uwierz Polsko” zajął I miejsce.
W kategorii solistów Natalia Batycka z piosenką „123” zajęła I miejsce, natomiast Maja Kuchnicka z piosenką ” Głodni niepodległości” III miejsce.
Serdecznie wszystkim gratulujemy zachwycających występów i znakomitych nagród!

Fotorekacja z występu na naszym szkolnym Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083370909421