Świąteczne spotkanie i kolędowanie. - Szkoła Podstawowa

uczestnicy świątecznego kolędowania
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci, ale także przez dorosłych.
Magię Świąt w Naszej szkole mogliśmy poczuć dziś 22 grudnia za sprawą wspólnego, świątecznego spotkania i kolędowania.
Podczas pierwszej części wysłuchaliśmy kolęd śpiewanych przez dzieci z oddziałów przedszkolnych jak również uczniów należących do szkolnego chóru, oraz zaproszonych gości.
Wielkim zaskoczeniem było dla wszystkich przybycie Świętej Rodziny, którą odegrali bliscy naszych uczniów. Nie mogło zabraknąć wspólnego dekorowania choinki oraz życzeń od Rodziców, Samorządu Uczniowskiego, delegacji klas i Pani Dyrektor.
Na zakończenie odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu „Szopka Bożonarodzeniowa”
Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała Magdalena Szumielewicz z rodziną
I miejsce- Antoni i Franciszek Piosik z rodzicami
II miejsce- Krzysztof Wiśniewski z mamą
III miejsce- Oskar Kazimierowicz z rodzicami.
Druga już mniej oficjalna część naszego spotkania rozpoczęła się wigilijnym poczęstunkiem, przygotowanym przez panie z kuchni, a następnie wszyscy uczniowie i nauczyciele przystąpili do wspólnego kolędowania.
Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Gościom za obecność, miłe gesty            i ciepłe słowa.
Niech ta magiczna atmosfera wypełni ten świąteczny czas!