Turniej Wiedzy Pożarniczej - Szkoła Podstawowa

turniej wiedzy o straży pożarnej

12 marca odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej w remizie OSP w Serbach, w którym wzięli udział nasi uczniowie. Turniej ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii przeciwpożarowych tradycji ruchu strażackiego. Gratulujemy Dawidowi Kozłowskiemu, który zdobył III miejsce w pierwszej grupie wiekowej, oraz wszystkim uczestnikom wysokich wyników i ogromnej wiedzy 🙂 Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe za co dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Gminie Głogów.