Tydzień Szczęścia w naszej szkole - Szkoła Podstawowa

    • Kontrast
    • Czcionka

Witam w szkole podstawowej. Telefon do nas: 76 831 76 37, nasz adres email: szkola@przedmoscie.edu.pl

Z OPTYMIZMEM I NADZIEJĄ!- takie hasło przyświecało zakończonemu już  Ogólnopolskiemu Tygodniowi Szczęścia. Jest to coroczne wydarzenie, które ma na celu zwrócenie uwagi na narzędzia psychologii pozytywnej przekładające się na dobre zdrowie, efekty kształcenia i lepsze życie.

Nasza szkoła również przystąpiła do tej akcji. Z wielką przyjemnością każda klasa zaakcentowała swój optymizm, szczęście, pozytywne emocje, które pielęgnowane  pozwalają z uśmiechem podejmować codzienne obowiązki  i wyzwania. Dbajmy o dobre relacje nie tylko podczas Tygodnia Szczęścia, ale każdego dnia, przez cały rok!

Pozostałe projekty i pogrogramy w których szkoła bierze udział

Logo kampanii 5 porcji warzyw, owoców lub soku.
Kampania 5 porcji warzyw, owoców lub soku
Logo akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA.
Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia
Logo programu - Akademia Bezpiecznego Puchatka.
Akcja - Akademia Bezpiecznego Puchatka
Logo akcji - Młodzi głosują.
Młodzi głosują - Centrum Edukacji Obywatelskiej
Logo akcji - Młodzi głosują.
Szkoła pamieta - ogólnopolska akcja MEN
Logo akcji - Młodzi głosują.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Back to top