Wycieczka do Wrocławia - Szkoła Podstawowa

Wycieczka do Wrocławia
3 października uczniowie klas V-VIII mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w przepięknej podróży w głębiny mórz i oceanów wraz z bohaterami spektaklu Opery Wrocławskiej „Yemaya- Królowa mórz”. Dzieło Zygmunta Krauzego pokazuje jak budować relacje, oparte na wzajemnym szacunku, uwrażliwianiu na piękno i drugiego człowieka. Spektakularne kostiumy, wspaniałe libretto opatrzone muzyką Zygmunta Krauzego, to kolorowa opowieść o sile dziecięcej wyobraźni, która potrafi zły świat uczynić pięknym i dobrym.
Po tej znakomitej, artystycznej uczcie, udaliśmy się na ponad 2-godzinny spacer po zakamarkach wrocławskich uliczek poznając wiele ciekawostek z historii Wrocławia. Na koniec przyszedł czas na posiłek i chwilę odpoczynku.