ZAKOŃCZENIE AKCJI CHARYTATYWNEJ W RAMACH WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ OWOC GŁOGU - Szkoła Podstawowa

Uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy naszej szkoły entuzjastycznie włączyli się do akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację Owoc Głogu na rzecz szpitali z oddziałami dziecięcymi.
Wśród zebranych darów znalazły się artykuły i przybory szkolne oraz środki czystości i kosmetyki pielęgnacyjne. Wszystkie rzeczy zostały dostarczone dnia 22 kwietnia przez pedagoga szkolnego oraz koordynatora wolontariatu do siedziby Fundacji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Wasze szczere dary, jak zwykle, przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Swoim zaangażowaniem pokazaliście, że nawet w czasie pandemii niesienie pomocy drugiemu człowiekowi jest możliwe. Wystarczy otworzyć swoje serce na innych i umieć dostrzec, że nie wszyscy mają łatwe życie. Szczególnie boli, gdy różne cierpienia i tragedie dotykają dzieci. Tym razem właśnie w ich stronę skierowaliśmy pomocną dłoń.

Jednocześnie informujemy, iż w dalszym ciągu można osobiście wspomagać potrzebujących, bezpośrednio w Fundacji Owoc Głogu przy ul. Długosza 3 w Głogowie lub w  Moszowicach pod numerem 7. Zachęcamy do śledzenia działań i przedsięwzięć organizowanych przez Fundację.

Szczerze dziękuje Wam Dyrekcja szkoły, Szkolny Klub Wolontariatu oraz pedagog szkolny.