ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 - Szkoła Podstawowa

Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania z się z harmonogramem zakończenia roku szkolnego, jak również organizacją i pracą szkoły na najbliższe dni.

1.
W związku z sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi nas obostrzeniami, zakończenie roku szkolnego w naszej szkole odbędzie się  bez udziału rodziców.
 Przebieg ostatniego dnia w szkole tj. 25 czerwca 2021r.:
– godzina 8.00-apel na świeżym powietrzu ( za budynkiem szkoły – sztuczna nawierzchnia)
– godzina 8.15- spotkanie z wychowawcami w klasach
-godzina 8.20– pożegnanie absolwentów- zapraszamy uczniów klasy VIII wraz z rodzicami (sala gimnastyczna)
Uczniów obowiązuje strój galowy.
Autobus szkolny : godziny poranne wg planu, odjazd autobusu o godzinie 9.00 i o 13.30 oddziały przedszkolne.
Serdecznie pozdrawiam
Dyrektor szkoły
Elżbieta Smorczewska

2.
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przedmościu wraz z wychowawcami zapraszają rodziców dzieci  przyszłych pierwszoklasistów, obecna zerówka i dzieci 3,4,5,6 letnie na spotkania organizacyjne związane w przyjęciem dzieci do szkoły.
Spotkania odbędą się:
– 22 czerwca o godzinie 16.00 na sali gimnastycznej – przyszłoroczni pierwszoklasiści
-22 czerwca o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej- dzieci przyjęte do oddziałów przedszkolnych.
Serdecznie zapraszamy

3.

Dyrektor szkoły informuje, iż od 21 do 23 czerwca lekcje będą się kończyć  o 13.30. Przypominam, iż zgodnie z decyzją dyrektora dzień 24.06.2021 jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Zapewniamy zajęcia świetlicowe i  opiekuńcze w godzinach od 7.00 do 15.30. Przedszkole pracuje wg planu do 30 czerwca i od 1- do 31 sierpnia