Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 - Szkoła Podstawowa

    • Kontrast
    • Czcionka

Witam w szkole podstawowej. Telefon do nas: 76 831 76 37, nasz adres email: szkola@przedmoscie.edu.pl

koniec roku
” Przed nami dni, których jeszcze nie znamy”- pod takim hasłem odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024, na którym gościliśmy władze gminne- wójta pana Bartłomieja Zimnego i przewodniczącego rady pana Tomasza Jankowskiego.
Był to szczególny dzień również dla ósmoklasistów, gdyż otrzymali oni z rąk wychowawcy świadectwa ukończenia szkoły. Stali się tym samym absolwentami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przedmościu.
Uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, wyróżniali się w pracy na rzecz społeczności szkolnej, laureatów konkursów, nagrodzono książkami, dyplomami i statuetkami.
Wręczono następujące wyróżnienia: Złotego Absolwenta, Nagrodę Dyrektora za najwyższą średnia w szkole, Statuetkę za aktywny udział w życiu szkolnym, za czytelnictwo, konkursy recytatorskie, nagrodę dla najlepszego matematyka w szkole.
Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom, których dzieci uzyskały najwyższe średnie ocen. Uczniowie klasy VIII dobrym słowem podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzony czas.
Drodzy absolwenci! Teraz czeka Was nowa szkoła, nowi koledzy i koleżanki, nowi nauczyciele i nowe wyzwania. Życzymy Wam samych dobrych wyborów, wytrwałości i siły w dążeniu do celu!
W drugiej części uroczystości przepięknie zaprezentowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych. Grupa Sówki i Motylki dumnie i z gracją zatańczyły poloneza i walca angielskiego. Ponadto sześciolatki mogliśmy podziwiać w niecodziennej odsłonie. Najstarszą grupę przedszkolną podziwialiśmy w wakacyjnym skeczu. Niejedno z dzieci zaprezentowało swój prawdziwy talent aktorski.
Na zakończenie każda ” Sówka” otrzymała pamiątkową książkę wraz z dyplomem.

Pozostałe projekty i pogrogramy w których szkoła bierze udział

Logo kampanii 5 porcji warzyw, owoców lub soku.
Kampania 5 porcji warzyw, owoców lub soku
Logo akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA.
Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia
Logo programu - Akademia Bezpiecznego Puchatka.
Akcja - Akademia Bezpiecznego Puchatka
Logo akcji - Młodzi głosują.
Młodzi głosują - Centrum Edukacji Obywatelskiej
Logo akcji - Młodzi głosują.
Szkoła pamieta - ogólnopolska akcja MEN
Logo akcji - Młodzi głosują.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Back to top