Zbiórka nakrętek dla Jasia - Szkoła Podstawowa

Celem akcji zbierania plastikowych nakrętek jest pomoc chorym dzieciom. Każda plastikowa nakrętka jest cenna! Nie wyrzucamy ich z odpadami do śmieci! Zebrane nakrętki oddajemy potrzebującym dzieciom. To charytatywno-ekologiczne działanie, polegające na łączeniu przyjemnego z pożytecznym, zdobyło w naszej szkole szeroką popularność i stało się codziennością. Zbiórka nakrętek jest pomysłem sprawdzonym. Wyrabia systematyczny nawyk segregowania odpadów, jakże potrzebny w naszych czasach. A ponadto daje poczucie, że możemy zrobić coś dobrego dla potrzebujących.

I tym razem dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przedmościu oraz ich rodziny stanęły na wysokości zadania i uzbierane zakrętki przeznaczyły na pomoc Jasiowi Piórkowskiemu @Jasiu, nie oddamy Cię ciemności. Nasze wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariuszy pomogły zapakować zebrane nakrętki, dzięki którym nasz młodszy kolega Jasiu będzie mógł być leczony i rehabilitowany.

Przypominamy, że akcja zbierania nakrętek nadal trwa. Nasze przyszkolne serduszko lubi być zapełnione, więc nie zwlekajcie i przynoście zakrętki, aby wspólnie walczyć z opóźnieniem rozwoju spowodowanym niedotlenieniem mózgu oraz walczyć o wzrok małego Bohatera Jasia!

Zapraszamy na stronę FB: https://www.facebook.com/JasiuNieOddamyCieCiemnosci, gdzie można prześledzić losy Jasia.