MISTRZOSTWA SZKOŁY W TABLICZCE MNOŻENIA
W piątek 29 października 2021 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia. Udział w konkursie wzięło 25 osób z kl. IV – VIII. Uczniowie zmagali się z tabliczką mnożenia przy pomocy programu …










